Одяг великих розмірів в Києві

Спеціалізація магазину BQ Concept – модний одяг великих розмірів в Києві та інших великих містах України. Більшість жителів нашої країни не потрапляють під стандартні параметри топ-моделей, а бажання виглядати красиво і стильно для наших співвітчизників дуже велике.

Для сучасної людини одяг є головним репутаційним інструментом, він формує ваш імідж в очах оточуючих. Особливо це важливо, якщо людина живе в мегаполісі. Якщо ви будете приділяти особливу увагу своєму зовнішньому вигляду, успіх вам гарантований.

Київ – барвисте місто з історією великого розмаху. Столичне життя зобов'язує уважно ставитися до свого гардеробу. Ділові зустрічі, святкові події, відпочинок – всюди хочеться виглядати красиво і елегантно. Ми пропонуємо якісний і дорогий одяг від європейських дизайнерів з багаторічним досвідом роботи в сегменті plus-size.

Навпроти Будинку органної та камерної музики (Миколаївський костел) по вулиці Васильківська 102а (Червоноармійська) Вас гостинно чекає магазин елітного одягу для повних жінок і чоловіків. Двері магазину відкриті щодня.

Сучасний жіночий та чоловічий одяг великих розмірів в Києві представлений великою кількістю як вітчизняних, так і зарубіжних торгових марок. Висока якість, модний фасон, добротне пошиття – ці властивості притаманні брендовим речам з відомими іменами.

У нас Ви знайдете жіночі колекції одягу великих розмірів від MAT, Chalou, ConceptK, OpenEnd, IdeaPiu та інших західних брендів. Кожен сезон ми підбираємо речі тільки з актуальних колекцій. Побалуйте себе новинками оригінальних забарвлень у поєднанні з неперевершеною якістю тканин і пошиття.

Також магазин в місті Києві надає широкий вибір одягу для солідних чоловіків високого зросту або великої статури, серед якого штани, сорочки, футболки, джемпера, костюми та аксесуари від Bugatti, Digel, CasaModa, Club of Comfort, Ragman. Магазин надає послуги кравця, якщо буде потрібно коректування придбаної у нас речі по вашій фігурі.

За всіма питаннями можна звертатися за телефонами (044) 529-54-69. Час роботи магазину: пн - сб: з 10:00 до 20:00 нд: с 11:00 до 18:00.

Приходьте, і наші консультанти допоможуть змінити образ, скласти базовий гардероб і підібрати модні новинки.